Hetherington, Karpel, Bobber, Teich i Pippin, LLC

Przez ponad trzydzieści lat adwokaci z biura Hetherington, Karpel, Bobber, Teich i Pippin, LLC reprezentują pokrzywdzonych pracowników i ofiary zawinionego niedbalstwa.

Z oddaniem uzyskujemy dla naszych klientów możliwie najlepszą opiekę medyczną i maksymalne odszkodowanie pieniężne za ich uszkodzenia cielesne. Z oddaniem pomagamy naszym klientom jak radzić sobie ze stresem i trudnościami życiowymi spowodowanymi uszkodzeniami, co nas różni w zasadniczy sposób od większości prawników uprawiających tę samą dziedzinę prawa. My rozumiemy, że obrażenia powodują więcej niż tylko uszkodzenie cielesne u naszych klientów; bardzo często zakłócają one w poważny sposób ich życie. Uważamy, że jest naszym zadaniem aby pomóc naszym klientom przywrócić ich życie do normalnego stanu.

Nasi adwokaci zdobyli szacunek u arbitrów, sędziów i adwokatów obrony poprzez nasze umiejętności, zdolność prowadzenia sprawy poprzez wszystkie etapy i nasze poświęcenie dla naszych klientów. Oddajemy nasz czas i środki potrzebne aby osiągnąć sukces w każdej sprawie, dużej czy małej. Mamy duży, doświadczony i dbający personel pomagająy nam służyć naszym klientom, zatrudniamy również wykwalifikowanych detektywów, lekarzy i ekspertów zgodnie z potrzebami wynikającymi z unikalnych faktów każdej sprawy. Podchodzimy do każdej sprawy z założeniem, że zawsze przygotowujemy się do rozprawy i wierzymy, że nasz sukces w załatwianiu spraw z satysfakcją dla naszych klientów jest rezultatem zademonstrowania naszym oponentom, że wygramy każdą sprawę na rozprawie.

Jesteśmy dumni z naszych relacji z naszymi klientami. Wierzymy, że ciagłe komunikowanie się adwokata i klienta tworzy wzajemne zaufanie i zrozumienie i przyczynia się do sukcesu w sprawie. Wierzymy również, że każda sprawa wymaga połączonego wysiłku adwokata i klienta. Gdy napotykamy problemy lub przeszkody w sprawie, wyjaśniamy klientom te problemy i przeszkody oraz dyskutujemy nad sposobem ich rozwiązania. Klient jest włączony we wszystkie ważne decyzje i jest zapraszany do dzielenia się pytaniami, zastrzeżeniami i pomysłami z adwokatem. W rezultacie takiego postępowania tysiące usatysfakcjonowanych byłych klientów przysłało do nas ich członków rodziny, znajomych i współpracownikòw celem reprezentowania ich w potrzebie.

Jeśli Pan/Pani lub ktoś Państwu bliski doznał obrażenia w rezultacie wypadku lub błędu w sztuce zawodowej, prosimy o kontakt. Nie pobieramy opłaty za konsultację i nigdy nie pobieramy pieniędzy od Państwa zanim ich najpierw nie uzyskamy.

Jesteśmy tutaj aby pomóc..